/ Aktualności / 2019 / Sierpień / DANFOSS - Tydzień Czynników Chłodniczych 16-20 września

Aktualności


DANFOSS - Tydzień Czynników Chłodniczych 16-20 września 2019-08-29

 

 

DANFOSS - Tydzień Czynników Chłodniczych powraca po raz trzeci i odbędzie się w dniach 16-20 września. W tym roku skupiamy się na przygotowaniu instalatorów na zmianę czynnika chłodniczego oraz przedstawienie aktualnych rozwiązań.

Tydzień Czynników Chłodniczych przygotuje instalatorów, a także dystrybutorów, hurtownie, operatorów oraz inżynierów OEM, na postępujący rozwój w zakresie nowych czynników chłodniczych poprzez pełny program webinariów, podcastów oraz szkolenia lokalne.

Tematyka webinariów

Tematyka obejmie chłodnictwo przemysłowe, komercyjne, spożywcze oraz klimatyzację. Aby zapewnić globalny dostęp do programu, zawartość będzie oferowana w wielu językach.

„Przejście na inny czynnik chłodniczy stanowi problem, z którym borykają się instalatorzy na całym świecie, co odzwierciedla globalny charakter naszego Tygodnia Czynników Chłodniczych. Pragniemy wspomóc profesjonalistów na całym świecie, aby byli na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami i trendami, lecz najważniejsze jest, aby uczestniczyli w dyskusji oraz podzielili się swoją opinią” – mówi Torben Funder-Kristensen, dyrektor  Public and Industry Affairs, Danfoss Cooling.

„Wchodzimy w nowy etap ochrony środowiska uwzgledniający zawrotne tempo emisji CO2, więc debata na temat chłodnictwa w skali ponadnarodowej, w tym zmian w Protokole montrealskim, nigdy nie miała większej wagi” – dodaje.
 
Nasze webinaria oferują wielu instalatorom z całego świata możliwość uczestnictwa w dyskusji na poniższe tematy:

- Postępowanie z łatwopalnymi czynnikami chłodniczymi
- Nowe rozwiązania w zakresie technologii CO₂ 
- Przejście z czynnika R404A i R22 
- Globalne trendy w zakresie czynników chłodniczych, które wpływają na Twoją działalność  
- Narzędzia cyfrowe wspomagające przejście na inny czynnik chłodniczy


Dołącz do Centrum wymiany czynnika chłodniczego