/ O firmie

O firmie

Grupa Beijer Ref obecna jest na ponad 20 największych europejskich rynkach, w tym m.in. we Francji, Włoszech, Polsce, Holandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Niemczech, oraz kilku krajach Afryki.

Działalność grupy opiera się na reprezentacji największych i najbardziej renomowanych światowych producentów: Alco, Alfa Laval, Armacell, Bitzer, Carel, Castel, Copeland, Cupori, Danfoss, Embraco, AC&R Henry, Luvata, Luve, Tecumseh i Refco. Program dostaw grupy obejmuje też urządzenia komfortowego chłodzenia i pompy ciepła Toshiba. Grupa Beijer Ref posiada własną markę klimatyzacji Aircool, a na terenie Europy posiada prawa sprzedaży produktów Totaline firmy Carrier.

Dostarczając naszym klientom najnowsze technologie i myśl techniczną przyczyniamy się do rozwoju polskiego rynku chłodniczego i klimatyzacyjnego co pokrywa się z misja naszej firmy.

Korzystając z wieloletnich kontaktów zarówno naszych jak i członków grupy, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom obsługi naszym klientom. Daje to nam możliwość współtworzenia zarówno naszego jak i naszych klientów sukcesu.

Oto nasi handlowcy:

 
 

Centrala - Sękocin Nowy k. Warszawy

 
 
 
Zbigniew Fosiewicz
  • Zbigniew Fosiewicz
  • Specjalista ds. Chłodnictwa i Klimatyzacji
  • Centrala - Sękocin Nowy k. Warszawy
  •  
  • tel: (22) 715 58 58
  • tel. komórkowy: 601 48 93 58
  • e-mail: zfosiewicz@beijer.pl
Rafał Kaczorek
  • Rafał Kaczorek
  • Specjalista ds. Chłodnictwa i Klimatyzacji
  • Centrala - Sękocin Nowy k. Warszawy
  •  
  • tel: (22) 715 58 58
  • tel. komórkowy: 601 48 93 54
  • e-mail: rkaczorek@beijer.pl
 
 
 
Dariusz Nowak
  • Dariusz Nowak
  • Specjalista ds. Chłodnictwa i Klimatyzacji
  • Centrala - Sękocin Nowy k. Warszawy
  •  
  • tel: (22) 715 58 58
  • tel. komórkowy: 602 49 46 59
  • e-mail: dnowak@beijer.pl
Leszek Perczyński
  • Leszek Perczyński
  • Specjalista ds. Chłodnictwa i Klimatyzacji
  • Centrala - Sękocin Nowy k. Warszawy
  •  
  • tel: (22) 715 58 58
  • tel. komórkowy: 660 72 02 56
  • e-mail: lperczynski@beijer.pl
 
 
 
Mariola Cabaj
  • Mariola Cabaj
  • Kierownik produktu - wymienniki ciepła
  • Centrala - Sękocin Nowy k. Warszawy
  •  
  • tel: 022 715 58 58 w 212
  • tel. komórkowy: +48 609 83 32 17
  • e-mail: mcabaj@beijer.pl
 

Oddział Rumia

 
 
 
Małgorzata Szewczyk
  • Małgorzata Szewczyk
  • Specjalista ds. Sprzedaży
  • Oddział Rumia
  •  
  • tel: (58) 661 12 32
  • tel. komórkowy: 607 03 20 26
  • e-mail: mszewczyk@beijer.pl
Krzysztof Pruszko
  • Krzysztof Pruszko
  • Specjalista ds. Sprzedaży
  • Oddział Rumia
  •  
  • tel: (58) 661 12 32
  • tel. komórkowy: 603 86 77 28
  • e-mail: kpruszko@beijer.pl
 
 
 
Wojciech Stępkowski
  • Wojciech Stępkowski
  • Kierownik
  • Oddział Rumia
  •  
  • tel: (58) 661 12 32
  • tel. komórkowy: 603 23 39 22
  • fax: (58) 661 88 99
  • e-mail: wstepkowski@beijer.pl
Krzysztof Capek
  • Krzysztof Capek
  • Specjalista ds. sprzedaży
  • Oddział Rumia
  •  
  • tel: (58) 661 12 32
  • tel. komórkowy: 605 50 08 77
  • e-mail: kcapek@beijer.pl
 

Oddział Katowice

 
 
 
Jarosław Legierski
  • Jarosław Legierski
  • Specjalista ds. Sprzedaży i Magazynu
  • Oddział Katowice
  •  
  • tel: (32) 200 90 30
  • tel. komórkowy: 669 30 03 36
  • fax: (32) 200 90 70
  • e-mail: jlegierski@beijer.pl
Filip Kuniczkowski – Szklarek
  • Filip Kuniczkowski – Szklarek
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji
  • Oddział Katowice
  •  
  • tel: (32) 200 90 30
  • tel. komórkowy: 605 76 22 27
  • e-mail: fkuniczkowski@beijer.pl
 

Oddział Lublin

 
 
 
Jarosław Trykacz
  • Jarosław Trykacz
  • Kierownik, Spec. ds. Chłodnictwa i Klimatyzacji
  • Oddział Lublin
  •  
  • tel: (81) 740 30 10
  • tel. komórkowy: 601 55 32 44
  • e-mail: jtrykacz@beijer.pl
Tomasz Gryz
  • Tomasz Gryz
  • Specjalista ds. Chłodnictwa i Klimatyzacji
  • Oddział Lublin
  •  
  • tel: (81) 740 30 10
  • tel. komórkowy: 601 84 03 44
  • e-mail: tgryz@beijer.pl
 

Oddział Poznań

 
 
 
Grzegorz Kroenig
  • Grzegorz Kroenig
  • Specjalista ds. Chłodnictwa i Klimatyzacji
  • Oddział Poznań
  •  
  • tel: (61) 810 76 72
  • tel. komórkowy: 609 83 67 22
  • e-mail: gkroenig@beijer.pl
Łukasz Liszkowski
  • Łukasz Liszkowski
  • Specjalista ds. Chłodnictwa i Klimatyzacji
  • Oddział Poznań
  •  
  • tel: (61) 810 76 72
  • tel. komórkowy: 601 35 11 43
  • e-mail: lliszkowski@beijer.pl
 

Oddział Wrocław

 
 
 
Krzysztof Bestecki
  • Krzysztof Bestecki
  • Kierownik, Spec. ds. Chłodnictwa i Klimatyzacji
  • Oddział Wrocław
  •  
  • tel: (71) 354 03 80
  • tel. komórkowy: 603 60 57 65
  • e-mail: kbestecki@beijer.pl
Paweł Cetera
  • Paweł Cetera
  • Specjalista ds. Chłodnictwa i Klimatyzacji
  • Oddział Wrocław
  •  
  • tel: (71) 354 03 80
  • tel. komórkowy: 603 23 34 88
  • e-mail: pcetera@beijer.pl
 
 
 
Maciej Roczek
  • Maciej Roczek
  • Specjalista ds. Chłodnictwa i Klimatyzacji
  • Oddział Wrocław
  •  
  • tel: (71) 354 03 80
  • tel. komórkowy: 600 07 38 93
  • e-mail: mroczek@beijer.pl